Stop amerykańskiej machinie wojennej!

7 Wrz

Trwająca od dłuższego czasu, wojna „domowa” pomiędzy syryjskimi siłami rządowymi a tzw. „Wolną Armią Syryjską” i dżihadystami z całego świata, przekształca swoje oblicze w kolejną krwawą interwencje międzynarodowych sił „pokoju”. Waszyngton zapowiada kolejną interwencje zbrojną. Jak zwykle, chodzi rzekomo o obronę praw człowieka i szerzenie demokracji.
Międzynarodowe agencje prasowe oczerniają syryjskiego prezydenta, Baszara al-Assada, jakoby miał on użyć broni chemicznej wobec cywili i rebeliantów. Ramię w ramię, przeciwko syryjczykom walczą siły sponsorowane przez demoliberalne reżimy i państwa islamskie.
Państwo, w którym do czasu rozpętania się wojennego piekła, panował spokój i dobrobyt, w zgodzie żyli obok siebie muzułmanie, chrześcijanie i różne mniejszości etniczne,  od samego początku konfliktu, przedstawione zostało jako autorytarny reżim, w którym rzekomo nieobliczalny dyktator morduje własnych obywateli.
Tymczasem prawda jest zupełnie inna i powoli wychodzi na jaw. Najbliższe dni pokażą, czy amerykanie odważą się na dokonanie kolejnej „interwencji”.

Aby wyrazić swój sprzeciw wobec międzynarodowego terroru USA i państw sojuszniczych, postanowiliśmy rozdać ulotki. W ciągu dzisiejszego dnia rozdaliśmy ponad 1500 ulotek z przekazem antywojennym. Ulotki spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród niektórych przechodniów.

1
2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: