„Gramy w gałę!” – 13.10.13 Poznań.

16 Paźdź

Obrazek13. października w Poznaniu, odbyła się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego „Gramy w gałę!”. Na turniej zostali zaproszeni nacjonaliści z różnych stron Polski, w tym także My.  Jako że dla nacjonalistów sport jest istotną częścią życia – nawet nie zastanawialiśmy się nad tym, czy jechać czy też nie.. : )
Niestety, znaczna odległość i mało dogodny termin (niedziela), sprawiły że nie stawiliśmy się w komplecie. Tutaj należą się podziękowania i wielkie brawa dla chłopaków z Poznania, bo świetnie wypełnili powstałą w naszej drużynie lukę.
Zakończyliśmy turniej na 5. miejscu z bilansem 2 zwycięstw i 2 porażek. Oprócz Nas w turnieju wzięli udział także nacjonaliści z grup : Aktyw 14 + United Patriots, AN Dolny Śląsk, AN Wielkopolska, Kolejowi Patrioci (Lech Poznań), Młodzież Wszechpolska (Poznań), Inicjatywa 14 oraz White Boys Wielkopolska.
Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować organizatorom za zaproszenie oraz za wzorową organizacje turnieju. Liczymy, iż podobne inicjatywy na stałe zagoszczą w środowisku polskich nacjonalistów.

Zdjęcie pamiątkowe :
Obrazek

Dyplom :
Obrazek

Więcej :
http://anw14.wordpress.com/2013/10/14/1661/#more-1661

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: